KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12916468
nr 1291 6468
Vadim Markin
(f. 1960)
Blandteknik, Vadim Markin (f. 1960), "Just one look". Signerad. Motivet: 39x49cm
Vadim Markin, rysk-svensk målare född i Sankt Petersburg i Ryssland 1960.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:05:53
23/11 17:23:59
300 kr
24/11 10:45:37
Vadim Markin
Läs mer om Vadim Markin